Spór zbiorowy ( Akt III) w sprawie Nagrody na Dzień Chemika

lip 8, 2019 | Aktualnosci

Akt ( dzień) III

Zarząd miał przygotować propozycję rozwiązania problemu. No i przygotował, oświadczając że : to co miał dać to dał i nie da ani grosza więcej. W związku z powyższym NSZZ poprosiła o sporządzenie protokołu rozbieżności. Wchodzimy w następny etap sporu zbiorowego jakim są mediacje.

Prezydium NSZZ Solidarność GA ZAP SA podziela przekonanie członków związku, że nic tak nie oczyszcza atmosfery jak jesienne pogotowie strajkowe. Poniżej zamieszczamy skany wystosowanych dziś dokumentów.