Ruszają wybory do Rady Pracowników

sty 15, 2015 | Aktualnosci

Pracodawca ogłasza treść uchwały Nr 1 Głównej Komisji Wyborczej z dnia 14 stycznia 2015 r. w sprawie ustalenia terminu głosowania i kalendarza wyborów przez pracowników członków Rady Pracowników Grupy Azoty Zakładów Azotowych ?Puławy? S.A.

W związku z tym zachęcamy każdego członka naszej Organizacji do udziału w wyborach do Rady Pracowników. Jest to organ bardzo ważny dla każdego z nas i warto, aby w Radzie Pracowników znalazły się odpowiedzialne osoby na które możemy liczyć.

uchwalagkw14012015

uchwalagkw14012015 regulaminwyborowrp2015