Relacja z Dnia Skupienia na Jasnej Górze

kwi 12, 2017 | Aktualnosci

Jak co roku tydzień przed Świętami Wielkanocnymi wybraliśmy się na krótkie rekolekcje w ramach Dnia Skupienia  na Jasną Górę do Częstochowy. Nasz Ojciec rekolekcjonista Paulin Kamil Szustak po skierowanym słowie do nas, odprawił Mszę Św. a następnie Drogę Krzyżową w intencji wszystkich członków Związku NSZZ „S” zrzeszonych w Krajowym Sekretariacie Przemysłu Chemicznego. W tym dniu obecni byli członkowie z takich firm jak : Fabryki Porcelany Ćmielów i Lubliana, Firma Oponiarska Dębica, Grupa Azoty Puławy. Zapraszamy do udziału w rekolekcjach już za rok.