Protesty w Warszawie relacja live dzień drugi aktualizacja 12:16

wrz 12, 2013 | Aktualnosci

Przedstawiamy krótkie meldunki z Warszawy od 4 przedstawicieli Solidarności Zakładów Azotowych Puławy, którzy pozostali do soboty w miasteczku namiotowym.

8:00. Pochmurno zimno i deszczowo w Warszawie. W międzyczasie zmieniła się straż przy wejściu, do miasteczka. Nasi są już po śniadaniu, niedługo rozpoczną się rozmowy z zaproszonymi ekspertami. Będziemy pisali jeśli wydarzy się coś ciekawego.

9:31. Oto dowód że nasi koledzy są w Warszawie

Miasteczko namiotowe przed Sejmem

9:55 Taka będzie trasa dzisiejszych protestów.

12_09_infografika_550

11:20 Za kilka chwil nowe zdjęcia prosto z Warszawy

1378977981649

A tu kolejne zdjęcie z miasteczka namiotowego

1378978001746

Za kilka minut konferencja prasowa. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji prosto z Warszawy

I obiecana konferencja prasowa

IMAG0280

12:02. Naszą delegację wspierają w Warszawie między innymi koledzy z Regionu Śląsk0-Dąbrowskiego NSZZ Solidarność. Nikogo mimo fatalnej pogody nie opuszcza humor.

12:16. Pod Ministerstwem Edukacji Narodowej trwa pikieta mająca na celu zwrócić uwagę na trudną sytuację szkolnictwa. Około 600 osób związanych z oświatą. Niestety nadal leje