Piotr Duda: Zostaliśmy oszukani przez rząd PiS.

sty 7, 2019 | Aktualnosci

– Solidarność prowadzi swoją politykę, jeśli chodzi o negocjacje z rządem i panią minister Zalewską. Domagamy się podwyżki dla nauczycieli w wysokości 15 procent. Ze strony rządu nie padły jeszcze jednoznaczne deklaracje. Nie chcielibyśmy, żeby to były podwyżki kroczące. Jeśli chodzi o kontakty z ZNP, to trzeba zadać pytanie panu Sławomirowi Broniarzowi, szefowi ZNP co on robi na konwencjach Platformy Obywatelskiej, która chociażby głosowała za delegalizacją związków zawodowych. Pan Broniarz przede wszystkim chce chyba walczyć z PiS-em, a potem dopiero walczyć o podwyżki- stwierdził Piotr Duda.

Kliknij na