NIE DLA TARNOWA TAK DLA PUŁAW- Przedstawiciele dwóch Związków w Tarnowie

wrz 4, 2012 | MEDIA, video

Przedstawiamy krótką relację viedo przygotowaną przez TVP Kraków a dotyczącą wizyty przedstawicieli dwóch Związków Zawodowych NSZZ Solidarność i MZZPZAP. Relacja z Tarnowa od 6 minuty viedo.

W niektórych przeglądarkach konieczne będzie posiadanie wtyczki Silverlight. Aby ją pobrać należy otworzyć link i stosować się do instrukcji. To bardzo łatwa czynność.

Przedstawiciele Związków Zawodowych w Tarnowie na Forum Inwestycyjnym