Nagroda na Dzień Chemika dzień IV – chłop przy chłopie

sie 19, 2019 | Aktualnosci

Akt IV

Siedzimy w okopie chłop przy chłopie, jemy chleb a tu nagle…. protokół rozbieżności. Dzięki niezrozumiałej postawie Zarządu przechodzimy do kolejnego etapu sporu zbiorowego.  Bardzo ważnym jest fakt, że nasze postulaty zyskały poparcie jednego z członków Zarządu. Poparcie to jest bardzo ważne bo jednoznacznie potwierdza, że firmę jest stać na wypłacenie zwiększonej nagrody. Czemu Zarząd nie chce wypłacić nagrody która nam się należy i na którą zarobiliśmy? Trudno zgadnąć. Na co zbieramy?