Mirosław Miara przewodniczącym Sekretariatu Przemysłu Chemicznego

cze 6, 2014 | Aktualnosci

W Spale trwa Kongres Sekretariatu Przemysłu Chemicznego. Jednym z jego punktów był wybór nowego przewodniczącego SPCH na kadencję 2014-2018. W wyniku głosowania przewodniczącym Sekretariatu pozostał kolega Mirosław Miara, który na 50 oddanych głosów otrzymał 49 głosów. W Kongresie uczestniczą dwaj przedstawiciele naszej Komisji kol. Andrzej Jacyna i Roman Góra.

Koledze Mirkowi gratulujemy i życzymy udanej pracy na tym stanowisku.