Kamil Wydra triumfuje w XIII Mistrzostwach Komisji Międzyzakładowej w Wędkarstwie

cze 2, 2015 | Aktualnosci

30 Maja br. na Osadniku Zakładów Azotowych Puławy w Wólce Profeckiej odbyły się VIII Mistrzostwa o Puchar Komisji Międzyzakładowej NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych w wędkarstwie spławikowym i gruntowym. W zmaganiach udział wzięło aż 22 uczestników, co jest rekordem naszych Mistrzostw. Niektórzy z nich to zaprawieni w bojach wędkarze, niektórzy wędkują troszkę mniej profesjonalnie. Nie liczył się staż, jednak dobra zabawa i chęć sprawdzenia swoich sił. Wyniki nie były najważniejsze, liczyła się wspólna atmosfera i kilka godzin spędzonych w miłym gronie, przy pięknej iście leniej pogodzie. Z kronikarskiego obowiązku dodamy, że zwycięzcą okazał się Kamil Wydra, który wyprzedził drugiego Piotra Śmicha, a także kolegi Mirosława Bernata, który zajął trzecią pozycję. Kolega Kamil triumfował zdobył także puchar za największą rybę. Jego osiągnięciem było złowienie prawie 35- centymetrowego karpia. Sobotnia wiktoria była już trzecią w historii dla kolegi Kamila Wydry, który najwyraźniej ma patent na łowienie największych okazów na Osadniku naszych Zakładów. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy już za rok na IX Mistrzostwa. Z kronikarskiego obowiązku podajemy klasyfikację generalną.
1) Kamil Wydra
2) Piotr Śmich