Dzień Dziecka z Naszą Komisją – wyjazd do Warszawy

lut 21, 2013 | Z zakładu

OGŁOSZENIE

Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność ZA. Puławy S.A z okazji Dnia Dziecka organizuje dla dzieci członków naszego Związku w wieku od 10 do 16 lat wyjazd do Muzeum Wojska Polskiego oraz Centrum Nauki Kopernik. Wyjazd odbędzie się 31 maja 2013.  Koszt wyjazdu to jedynie 10 zł. Przy zapisie niezbędne jest podanie nr PESEL dziecka i nr telefonu kontaktowego. Wszelkie informacje dotyczące wyjazdu pod nr.

81 565 -29-55

81 565 29-54