Dzień Dziecka z Komisją Międzyzakładową

cze 6, 2016 | Aktualnosci

W niedzielę 5 czerwca z Okazji Dnia Dziecka udaliśmy się z dziećmi i wnukami naszych członków na Farmę Iluzji w Mościskach. To idealne miejsce dla wszystkich, którzy chcą poznać tajemnicę lewitującego kranu, przejść Labirynt Luster, zwiedzić Tajemniczą Latającą Chatę czy spotkać się z bardzo sympatycznymi kucykami czy kozami. Dzieci podczas naszego pobytu miały możliwość wyszaleć się na torze przeszkód, czy na popularnych dmuchawcach.  O tym, że naszym milusińskim  wyprawa się podobała świadczyły uśmiechy na buziach, które towarzyszyły przez cały czas pobytu na Farmie. Nasz pobyt  w tym  miejscu zakończyliśmy wspólnym ogniskiem.