Dzień Dziecka w Magicznych Ogrodach

maj 25, 2022 | inne

W związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność posiada bilety do Magicznych Ogrodów dla dzieci do 16 roku życia w cenie 10 zł.  Bilety przysługują wyłącznie dzieciom naszych członków.

Bilety można odbierać osobiście w Biurze Komisji (nie prowadzona jest rezerwacja telefoniczna) Przy odbiorze biletów niezbędne jest udokumentowanie tożsamości dziecka (posiadanie aktu urodzenia dziecka w formie papierowej lub elektronicznej lub jeśli dziecko posiada dokument tożsamości – legitymacja, itp. )

Ilość biletów jest ograniczona