Członek ZZPRC odpowiedzialny za Strategię

sty 28, 2022 | Aktualnosci

Sytuacja robi się coraz ciekawsza i coraz bardziej klarowna. Okazuje się że Strategia nie była tajna, a za jej powstanie odpowiada Członek ZZRC – który jest Członkiem Zarządu GA ZAP z wyboru Załogi. A teraz gdy obszar ten został przejęty przez innego Członka Zarządu i tajemnicy o  Strategii nie dało się utrzymać – trzeba było zrobić cyrk.

Przypomina to działanie tego przygłupiego strażaka którzy sam podpalał a później gasił. Morał tej historii był taki że jak się to wydało to mądrzy mieszkańcy wsi – wzięli sprawy w swoje ręce.

Poniżej nasze pismo i odpowiedź Zarządu w sprawie Strategii – więcej po wtorkowym spotkaniu z Zarządem. Mamy sporo ciekawych pytań i liczymy na ciekawe odpowiedzi.

Niestety trzeba przyznać że ZZPRC jest konsekwentne i zdeterminowane w realizacji swojej Strategii z lipca 2012 roku i gdyby w 2021 nie rozlało się mleko – to doprowadziliby sprawę do końca.