Byliśmy przy grobie błogosławionego księdza Jerzego

lis 27, 2013 | Aktualnosci

W dniach 24-27 listopada przy grobie błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki odbyła się warta Sekretariatu Przemysłu Chemicznego. W ramach niej we wtorek 26 listopada wartę przy grobie błogosławionego sługi Bożego pełnili członkowie Komisji Koła Emerytów Henryk Pacek i Stanisław Wiejak a także przedstawiciel młodszego pokolenia Piotr Szymański. Grupa z Puław pod grobem ks. Popiełuszki trwała od 11 do 16. Mimo zimna nikt nie narzekał, bowiem każdy z uczestników wiedział, że uczestniczy w bardzo niezwykłej służbie i oddaje hołd wielkiemu człowiekowi jakim był błogosławiony ksiądz Jerzy.
Warcie towarzyszył przewodniczący Sekretariatu Przemysłu Chemicznego Mirosław Miara, który osobiście zadbał aby nikomu nie brakowało ciepłej herbaty i kawy i sam witał przybywające do kościoła św. Stanisława Kostki na warszawskim Żoliborzu grupy

warta