Acron ma zgodę na ewentualne przejęcie ZA Tarnów

paź 27, 2012 | Z kraju

Acron, za pośrednictwem Norica Holding, ma zgodę UOKiK na przejęcie kontroli nad Zakładami Azotowymi w Tarnowie-Mościcach. Decyzja urzędu wygaśnie w ciągu 2 lat, jeżeli połączenie nie zostanie dokonane – poinformował UOKiK na stronie internetowej.
W lipcu podano, że Acron, za pośrednictwem Norica Holding kupił w wezwaniu 7.715.131 akcji ZA Tarnów. Jak wynika z wyliczeń PAP akcje te stanowią 12,03 proc. wszystkich papierów spółki

Źródło. wnp.pl