21 listopada o 20.00 najnowszy Q&A o podwyżkach

lis 18, 2021 | Aktualnosci

Już jest najnowszy Q&A cała prawda o negocjacjach kliknij

Zapraszamy Szanownych Państwa do obejrzenia naszego Q&A (na  kanale YouTube – kliknij link)  niedzielę o 20.00 odpowiemy (zasadniczo odpowiadać będzie kolega Sławomir Kamiński) na najbardziej gorące pytania dotyczące tego czy i kiedy będą pieniądze dla Pracowników Zakładów Azotowych Puławy za 2021 rok, albo dlaczego ich nie będzie i kto jest za to odpowiedzialny. Przypominamy że wszystkie rzetelne informacje znajdują się na naszej stronie internetowej oraz w najnowszym biuletynie.  Program ten był nagrywany w bardzo specyficznych okolicznościach przyrody, jak na załączonym obrazku.  Michał był wyjątkowo dzielny, a Darek bohatersko bronił ciszy 😊.

PS.

Mamy jednak nadzieję że jego emisja się nie odbędzie, bo porozumienie zostanie podpisane.